Záruky bezpečeného obchodu

ZÁRUKY BEZPEČNÉHO OBCHODU

DESIATKY TISÍCOV VYBAVENÝCH OBJEDNÁVOK

Za tých pár rokov sme vybavili obrovské množstvo objednávok, veríme, že k spokojnosti našich klientov, ktorí sa k nám radi vracajú. Máme hlavne verných zákazníkov, ktorí si vážia našu podporu k predávanému tovaru.

 

4487HODNOTENIA NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

V našom obchode dbáme na spätnú väzbu našich zákazníkov, nielen aby sme budúcim klientom uľahčili rozhodnutie či v našom obchode nakúpiť, ale aj preto, aby sme vedeli naše služby naďalej skvalitňovať. Každý zákazník niekoľko dní po nákupe dostane mail so žiadosťou o vyplnenie krátkeho formulára, v ktorom sa vyjadrí k službám a celkovej spokojnosti s nákupom u nás. Tu je miesto, kde si môžete prečítať hodnotenia našich zákazníkov.

 

PREDÁVAME IBA NOVÝ TOVAR187333_21261

Spolupracujeme výhradne iba s autorizovaným dodávateľmi a výrobcami, preto všetok tovar je nový, s plnou garanciou a zárukou toho, že Váš výrobok bude reklamovaný v autorizovanom servisnom centre.

 

CENY SÚ KONEČNÉ917290_870547901

Všetky ceny výrobkov zobrazované v našich obchodoch sú konečné. To znamená, že sa k nim nebude priratávať DPH, recyklačné a ani autorské poplatky, pretože už sú zahrnuté v cene.

 

ZÁRUKA VRÁTENIA TOVARU1082516_269421911

U nás máte garantovanú možnosť vrátenia tovaru do 14 dní, v prípade ak Vám tovar nevyhovuje. Za vrátený tovar Vám vyplatíme peniaze späť, alebo si vyberiete iný tovar z našej ponuky.

 

205067_30181SLEDOVANIE BALÍKOV A OBJEDNÁVOK

V našom systéme máte možnosť priebežne sledovať stav Vašej objednávky. V celom procese od potvrdenia, cez úhradu až po vyexpedovanie objednávky ste informovaný mailom a SMS.

Po vyexpedovaní tovaru dostanete informačný mail s linkom na kuriérsku spoločnosť, kde máte možnosť podrobne sledovať kde presne sa Vás balík nachádza.

 

206579_21701PLATBA ONLINE

Platba online bankovou kartou, alebo cez internet banking sa všeobecne považuje za najbezpečnejší nákup v elektronickom obchode. Takéto platby sú bezpečné, ľahšie identifikovateľné, zrýchľujú proces dodávky tovaru a poskytujú vysoký komfort pri nakupovaní. U nás je takýto spôsob platby samozrejmosťou.