Historia

Je hneď niekoľko sviežich dôvodov prečo u nás nakupovať. Z pohodlia domova, 24 hodín denne a 365 dní do roka máte u nás na výber z množstva produktov v najnižších cenách, ktoré sme Vám schopný dodať s garanciou odoslania do 24 hodín. Špičkovými službami sa kvalitatívne radíme medzi popredných hráčov na trhu v internetovom predaji. Sledovanie balíkov online, prehľadný stav objednávok, SMS a mail notifikácia, online a telefonická podpora je u nás samozrejmosťou. Rýchly záručný servis, ktorý je vybavovaný pred reklamačnou lehotou Vás iste poteší. Záruka bezpečného obchodu, platba online alebo nákupu na splátky vo Vás dúfam evokujú len tie najlepšie pocity z nášho internetového obchodného centra.

Ellano.sk je s Vami online už takmer 10 rokov. Nie je v tomto obore žiadnym nováčikom. Kamenným predajom hardwaru a softwaru sa však zaoberáme už od roku 2001. Táto doba nám stačila na zabezpečenie prepracovaného systému vybavovania objednávok, reklamácií a logistiky k plnej spokojnosti našich zákazníkov.

Dodávateľov sme vyberali s ohľadom na kvalitu dodávaných výrobkov, ale hlavne poskytovaných služieb, aby sme sa mohli flexibilne prispôsobovať potrebám našich zákazníkov. Aj preto Vám dokážeme priniesť výrobky za skvelé ceny, aké inde nenájdete.

 

Doprava zdarma – stačí ak vytvoríte objednávku v hodnote 199 € a my Vám automaticky odpočítame dopravu. Skvelé, no nie?

 

Odosielame do 24 hodín – ak u nás vytvoríte objednávku do 13.00 hodiny, garantujeme Vám jej vyexpedovanie od nás zo skladu do 24 hodín! Samozrejmosť jedine u nás!

 

Online podpora – vyskúšajte našu fanatickú podporu, ktorá odpovedá na maily do niekoľkých minút! Alebo okúste príjemný hlas jednej z našich operátoriek, prípadne chat cez skype.

 

V prípade nejasností, alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

mail: [email protected]
skype: nobenbr
tel: +421911072878
+421908072878

 

web: www.ellano.sk

 

GPS:

48°4821.1″N
19°3313.92″E

 

Nás netreba skúšať, budete maximálne spokojní. Tešíme sa na spoluprácu!

Váš Ellano.sk team